Versenyek

Eredmények

2017/2018 - as tanév:

 

Iskolai Szépolvavási verseny:

4. évfolyam:

I. Szalai Dorottya 4. a

II. Fonyó Ádám 4. b

III. Takács Róza 4. b

 

3. évfolyam:

I. Idrányi Márton 3. a

II. Zalka Róbert 3. b

III. Hajdu Nimród 3. a

 

2. évfolyam:

I. B. Kovács Imre 2. a

II. Tatai Zétény 2. a

III. Szabóki Bende 2. a

 

Kerületi Kaptató:

A Kerületi Kaptatón Koronczay Kornél iskolánk 1. g osztályos tanulója az I. korcsoportban 3. helyezés helyezést érte el!

Gratulálunk nekik!

2222204313113290023064496451486605002013707n.jpg

 

 

2016/2017 - es tanév:

Budapesti Labdarúgó Diákolimpia:

A Fővárosi Labdarúgó Diákolimpián iskolánk csapata 3. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

  • Faluhelyi Máté
  • Kalló Milán
  • Kendeh - Kirchknopf Márton
  • Tarján Izsák
  • Tesch Márton

Felkészítő tanár: Hajdu Botond

Gratulálunk nekik!!!

II. Kerületi Kötélugró Diákolimpia:

Iskolánk tanulói remekül szerepeltek a megrendezett versenyen:

Széphelyi Olivér - 3. a 3. helyezést ért el,

Tesch Boglárka - 4. a 6. helyezést ért el.

17203630102099851189976012029753971n.jpgimg201703091206191.jpg

 

II. Kerületi Diákönkormányzati Vetélkedőn:

iskolánk 6. évfolyamos csapata 3. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

  • Gábor Ágoston

  • Prétz Gábor

  • Poós Csongor

  • Sári Zoltán

1681002913739822659935482136354480n.jpg

 

A "Történelmünk nagyjai" elnevezésű országos tanulmányi versenyen:

3.b osztályunk csapata 2. helyezést érte el!

A csapat tagjai:

  • Benedikti Benjámin

  • Takács Róza

  • Torda Boróka

  • Tóth Bence

Felkészítő tanáruk: dr. Kunné Csobán Ilona

Gratulálunk a csapatnak!

1597812018166230252475787800496138838926534n.jpg

 

Es Weichnachtet schon országos német karácsonyi csapatversenyen:

Pettersson Amanda iskolánk 7. osztályos tanulója Junior szinten 8. helyezést ért el.

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Hargitai Angélának.

f30d20ca03e499e34451.jpg

 

II. kerületi Német Önkormányzat által rendezett "Stille Nacht" karácsonyi szavalóverseny:

5.a és 5. b osztályosaink 1.helyezést értek el vers-ének kategóriában.

A csapat tagjai: Bakó Eszter, Takács Anna, Józsa Nándor, D'Agostino Dóra, Rabi Mirella, Kovács Marcellina.

Vers kategóriában 3.helyezést ért el közös produkciójával Józsa Dorottya és Pettersson Amanda 7.osztályos tanuló.

Felkészítő tanáruk: Hargitai Angéla!

Gratulálunk nekik!

1528858417985845737180907813633419123626981o.jpg

152355841798585657051315357397256165076901978o.jpg

 

Kerületi Szépolvasási Verseny:

4. a osztályos tanulónk Bába-Szabó Márk, 4.A osztályos tanulónk 2. helyezést ért el!

Gratulálunk neki és tanítójának, felkészítőjének Pánics Béláné, Gyöngyi néninek!


Kerületi Kaptató:

A Kerületi Kaptatón Gál Máté iskolánk 3. a osztályos tanulója az I. korcsoportban

1. helyezést, Turner Márk 4. a osztályos tanulónk II. korcsoportban 2. helyezést érte el!

Gratulálunk nekik!

img0758.jpg

 

II. Kerületi Őszi Futball Diákolimpia:

A Törökvész Úti Általános Iskola IV. korcsoportos csapata 4. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

  • Tímár Bálint
  • Uracs Patrik
  • Bereczky Borisz
  • Kendeh - Kirchknopf Márton
  • Faluhelyi Máté
  • Tesch Márton
  • Kalló Milán
  • Tarján Izsák

 

Kerületi Mezei Futóverseny:

kep-001.jpg

Iskolánk diákjai részt vettek a Kerületi Mezei Futóversenyen.

II. korcsoportban Turner Márk (4.A) 2. helyezést ért el.

IV. korcsoportban Faluhelyi Máté (8.A) 3. helyezést ért el.

Gratulálunk Nekik és a többi lelkes versenyzőnek is a szép eredményekhez!



Kapcsolatfelvétel